بهترین تورهای مشهد

تور مشهد به عنوان پرطرفدارترین تور در ایران می باشد که همین سبب شده است تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات تور مشهد هوایی، زمینی یا هواپیما، قطار و اتوبوس را در اولویت قرار دهیم. برای مشاوره قبل از رزرو تور مشهد با ما تماس بگیرید.

مشاوره با کارشناس
مشهد
جدیدترین تورهای مشهد

جستجو و انتخاب بین جدیدترین تورهای مشهد

+ نمایش بیشتر
توضیحات بیشتر سفر مشهد

سوالات متداول کاربران درباره تور مشهد

چگونه تور مشهد رزرو کنیم؟

رزرو یکی از اقسام متنوع تور مشهد جهت زیارت یا گردش در یک شهر توریستی محبوب نظیر مشهد، برای اکثر مسافرین حائر اهمیت می باشد. تعداد زیادی از افراد مخصوصا در فصل های پر سفر دوست دارند که یک سفر به این شهر داشته باشند.

بعضی از خانواده ها قصد دارند با خودرو شخصی خودشان به این شهر معروف و زیارتی سفر کنند. ولی چون فاصله این شهر از بیشتر شهر ها زیاد می باشد امکان دارد این سفر کسل کننده باشد. مناسب ترین راهکار این مسئله این است که بهترین تور های گردشگری را انتخاب کنید.

تعیین یکی از اقسام تور های مسافرتی مشهد از یکی از آژانس های گردشگری و توریستی کار راحتی است. ولی این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است که از این آژانس خدمات کاملی انتخاب می کنید یا خیر؟ لحظات سفر به شما خوش می گذرد؟ سفر شما ایمن و مطمئن است؟ کلیه این موارد بایستی مورد توجه واقع شود.

تور مشهد با هواپیما

یکی از انواع تور مشهد که محبوب ترین هم می باشد تور هوایی مشهد است. زمانی که می خواهید یکی از تور های این شهر را رزرو نمایید مسلما سفر هوایی در جایگاه نخست در ذهن شما می باشد. این تور ها با اقسام بلیط های چارتر و سیستمی اعمال می شود.

آژانس های هواپیمایی متنوعی از بیشتر شهر ها به طرف فرودگاه مشهد پرواز دارند. به عنوان مثال از شهر های مشهوری نظیر اصفهان، شیراز، رشت، تهران هر روزه چند بار به وسیله ایرلاین های ماهان، ایران ایر، کیش ایر، زاگرس، معراج و… به شهر مشهد پرواز دارند.

چنانچه فرزند محصل ندارید و بخواهید با اعضای خانواده سفر کنید می توانید در همه فصول سال تور مشهد هوایی را به آسانی رزرو نمایید. برای تمامی خانواده ها حائز اهمیت است که در طی سفر خود به مشهد راحتی و آسایش بیشتری داشته باشند‌. رزرو عالی ترین هتل های این شهر در تور های هوایی به آسانی مقدور است.

نکات مهم برای رزرو تور مشهد هوایی

تنها لازم است در حین رزرو تور مشهد هوایی، مشخص کنید کدام یک از هتل ها را جهت اقامت می خواهید انتخاب کنید. در این راه آژانس های مسافرتی معتبری هستند که به شما کمک کرده یک هتل مناسب را در نزدیک حرم با نرخ به صرفه برای خود پیدا کنید.

بهتر است بدانید که اغلب امکان دارد که هر یک از اقسام تور مشهد هوایی به شیوه لحظه آخری هم عرضه می شوند. شیوه کار هم بدین شکل است که اگر برخی از مسافرین از سفر منصرف شوند، آژانس مسافرتی با توجه به صلاحدید خود این تور ها را به آگاهی دیگر مسافرین می رسانند.

نرخ اقسام تور هوایی مشهد در مناسبت های ویژه اندکی گرانتر و مقیاس پرواز خیلی فوری پر می شود. در این صورت در این زمان ها بایستی خیلی زود اقدام به رزرو نمایید.

به عنوان مثال در ماه محرم، شب های قدر، تعطیلات تابستان، جشن ها و… به راحتی نمی توان تور مشهد را برای سفر به این شهر رزرو کرد. بدین علت پیشنهاد می شود حتما رزرو تور زیارتی این شهر را از یک موسسه گردشگری مطمئن و موثق دنبال نمایید.

تور مشهد با قطار

در مقابل تور مشهد به صورت هوایی، شیوه مسافرتی دیگری هم وجود دارد.‌ بیشتر خانواده ها یا افراد که تمایل دارند به صورت دست جمعی سفر کنند می توانند با تور زمینی با قطار به سفر بروند. چرا که هم مهیج می باشد هم اینکه مدت زمان بیشتری در راه هستید و به همه خوش می گذرد.

مسافرت با قطار زیبایی ها و جذابیت مختص به خود را دارد.‌ برای کسانی ‌که علاقه دارند با دوستان، فامیل ها و نزدیکان خود به شکل گروهی سفر کنند رزرو این تور انتخاب مطلوبی می تواند باشد.

موسسات متنوع و معتبری برای ارائه تور مشهد با قطار مطابق انواع سلایق، تنوع قطاری متنوعی را تدارک دیده اند. قطار های اتوبوسی با نازلترین نرخ ها، قطار های ۶ تخته و ۴ تخته برای خانواده هایی که تمایل دارند در یک کوپه باشند. قطار های مجلل ‌که به شکل vip به مسافرین خدمات می دهند، قسمتی از اقسام متنوع قطار هایی می باشند که روزانه به سوی این شهر زیارتی حرکت دارند.

نرخ بلیط رفت و برگشت تور مشهد و تعیین هتل در قیاس با نرخ تور هوایی خیلی به صرفه تر می باشد. این یکی از خصوصیات عمده این نوع سفر می باشد. به عنوان مثال شما می توانید یک تور کاملا رفاهی را برای این شهر زیارتی رزرو نمایید.

با قطار سفر کنید در یک هتل مناسب اقامت نمایید ولی نرخ سفر بسیار به صرفه تر از سفر با هواپیما برای شما تمام شود. تورهای قطاری همانند تور های هوایی با توجه به مناسبت های متنوعی عرضه می شود.

تور مشهد با اتوبوس

یکی دیگر از جذاب ترین انواع تور مشهد سفر کردن با اتوبوس می باشد. همواره سفر با این روش به مشهد از هر شهری که باشد مدت زیادی طول می کشد تا فرد به مقصد برسد. ولی ناگفته نماند هزینه کمتری هم خواهد داشت.

امکان دارد این نوع سفر طولانی تر باشد ولی کسانی هم هستند که هنوز سفر با اتوبوس را به قطار و هواپیما ترجیح می دهند. برای این اشخاص تور های زیارتی- تفریحی مشهد با اتوبوس های ویژه، با امکانات و خدمات کاملا رفاهی در نظر گرفته شده است. این خدمات و امکانات سبب شده افراد بهترین سفر را تجربه کنند.

یکی از خصوصیات خوب تور مشهد با اتوبوس، مسافرت با اتوبوس این می باشد که بیشتر شهر های ایران ترمینال اتوبوسرانی دارند ‌که روزانه به مشهد مقدس حرکت دارند. اتوبوس ها به دو قسمت ۴۴ نفره عادی و ۲۲ نفره ویژه تخت شو طبقه بندی می شوند.

بهتر است بدانید سرویس هایی که جهت تور زمینی با اتوبوس عرضه می شود هیچ تفاوتی با سرویس های هوایی به مسافرین ندارد؛ بنابراین از این نظر خیالتان راحت باشد.

در این نوع سفر به مشهد می توانید عالی ترین هتل ها را هم جهت اقامت تعیین کنید. چنانچه شک دارید که با کدام روش می خواهید سفر کنید بهتر است با متخصصان این حیطه مشورت نمایید.

انواع تور مشهد به صورت هوایی

تور مشهد را می توان به دو گروه کلی طبقه بندی کرد:

  • تور های ارزان قیمت
  • تور های لحظه آخری

چنانچه در تعیین تور هوایی برای مسافرت به این شهر معروف نمی توانید به صورت درستی تصمیم بگیرید توصیه می شود از یک مجموعه کمک بگیرید. این مجموعه می تواند با ملاحظه به بودجه مدنظر شما مناسب ترین و ارزان ترین تور را برای شما تدارک ببیند.

نکته حائز اهمیت این است که در زمان رزرو تور مشهد، همواره صبح ها را جهت پرواز انتخاب کنید. با ملاحظه به تحقیقاتی که شده است تعویق در پرواز های صبح خیلی کمتر از پرواز های دیگر می باشد.

خرید تور مشهد لحظه آخری

احتمال خرید تور مشهد لحظه آخری در هر موقع از سال برای هر کسی مقدور است. شما می توانید با رجوع به سایت های معتبر در هر مکان و زمان، فقط با چند کلیک تور این شهر معروف به صرفه را جهت سفر خود تهیه نمایید.

خرید تور این شهر از سایت های معتبر خیلی راحت است. تنها لازم است زمان ورود به صفحه مدنظر، مبدا خود را معلوم نمایید و شمار مسافرین را هم وارد نمایید.

بعد از آن تاریخ رفت و برگشت را هم مشخص نمایید تا مدت زمان سفر شما مشخص شود. حتی ضروری است نوع پرواز و نوع کلاس پروازی مورد نظر خود را هم وارد نمایید.

پس از آن سرچ را بزنید تا به صفحه بعدی وارد شوید؛ بنابراین همه تور های مشهد در زمان مدنظر به شما نشان داده می شود.

مفهوم تور مشهد، رزرو همزمان پرواز، هتل یا تور تلفیقی می باشد. در این شیوه شما پرواز و هتل را به صورت همزمان رزرو می نمایید و مخارج خود را تا حد قابل چشمگیری کم می کنید.

 تهیه تور تلفیقی به این علت جذاب می باشد که شما می توانید برای هر زمانی در هر هتلی که دوست دارید سفر خود را برنامه ریزی نمایید.

با تهیه بلیط هواپیما از سایت های معتبر و رزرو هتل در این شهر در حداقل زمان ممکن می توانید سفر خود را برنامه ریزی نمایید. با این روش می توانید اوقات خوب و بی دغدغه ای را با افراد خانواده یا دوستان خود سپری نمایید.

امکانات تور این شهر معروف زیارتی

خرید تور مشهد حاوی بلیط رفت و برگشت که مطابق انتخاب شما می تواند بلیط قطار، هواپیما یا اتوبوس باشد. به همراه بلیط بعضی از تور ها خدمات استقبال فرودگاهی یا راه آهن دارند که به تور افزوده می شوند.

همواره سکونت در هتل ها ۴ یا ۵ ستاره در این شهر با صبحانه، ناهار و شام کاملا رایگان می باشد که از سرویس های دیگر تور به حساب می آید. در بعضی تور ها هم مشهد گردی وجود دارد.

این مشهد گردی شامل دیدن از مکان های تاریخی و زیبای مشهد با راهنمای محلی می باشد. حتی خیلی از امکانات دیگر هم امکان دارد افزوده یا کم شود. در این صورت در زمان خرید تور بایستی نسبت به همه امکانات آن تور شناخت پیدا کنید و پس از آن مبادرت با خرید نمایید.

تور این شهر زیارتی مناسب چه افرادی است؟

سوالی که امکان دارد برای هر کسی پیش آید این است که تور مشهد مناسب چه کسانی است؟ هر فردی که اهل مسافرت باشد، مطمئنا سفر به این شهر یکی از گزینه های عمده او به حساب می آید.

شهر بزرگی نظیر مشهد که نواحی طبیعی و تفریحی آن مشهور است همواره مورد عنایت بوده و همانند نقطه ای نورانی در کل کشور برای همه توریست ها می درخشد.

سفری که هم زیارتی هم تفریحی می باشد. ولی مناسب ترین روش جهت سفری بی دغدغه و با آرامش به این شهر زیارتی رزرو تور می باشد. چرا که با رزرو این تور ها دیگر نیازی نیست دل نگران تعیین و رزرو مجزای بلیط هواپیما، قطار، رزرو هتل و … باشید.

با تهیه یک تور مطلوب، متناسب با سلیقه و بودجه شما می تواند تجربه جذاب و شیرینی را برای شما به ارمغان آورد.

مزایای سفر با تور این شهر جذاب

یکی از عمده ترین گزینه هایی که باعث شده است تا خیلی از توریست ها و گردشگران تور مشهد را جهت سفر و زیارت انتخاب کنند مزایای آن می باشد. به گونه ای که توریست ها با ملاحظه به مزایای رزرو یکی از مناسب ترین تور ها می توانند مبادرت به انتخاب نمایند و یک سفر عالی را تجربه نمایند. از عمده ترین مزایای سفر با تور مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن یک تورلیدر خیلی متبحر و با تجربه در این سفر
  • آشنایی با توریست ها و همسفران خیلی خوش ذوق در طی سفر.
  • فرصت دیدن بهترین جاذبه های گردشگری این شهر معروف
  • شناخت کافی فرهنگ مردم بومی مشهد.
  • مسافرت در بهترین زمان ممکن
  • امکان خرید از بازار های متنوع این شهر.
  • نداشتن هیچ نوع چالشی جهت رزرو بلیط و اقامت در مشهد.

شما هم می توانید با ملاحظه به مزایای سفر با تور مشهد عرضه شده، اکنون مبادرت به رزرو بکی از انواع تورها نمایید. بدین صورت می توانید سفری بدون تشویش و چالش را تجربه نمایید. همچنین لذت یک مسافرت گروهی با خانواده و نزدیکان خود را تجربه نمایید.

قیمت تور مشهد

قیمت تور مشهد به موارد متنوعی بستگی دارد. من جمله این موارد می توان مدت زمان سفر، زمان سفر (های سیزن، لو سیزن) سطح کیفی و شماره ستاره های هتل، زمینی یا هوایی بودن و سرویس تور را نام برد.

چنانچه شما در هتل ۲ یا ۳ ستاره سکونت نمایید و تور زمینی را انتخاب کنید قیمت تور مشهد شمال ارزانتر خواهد بود؛ اما اگر در هتل ۵ ستاره اقامت نمایید و تور هوایی را انتخاب کنید هزینه سفر شما معمولا گران تمام خواهد شد.

جهت دیدن نرخ به روز تور ها تنها لازم است مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در صفحه سایت های معتبر سرچ نمایید. بعد از سرچ لیستی از آخرین نرخ تور ها مطابق هتل های موجود جهت اقامت به شما ارائه داده می شود.

جمع بندی

تور مشهد دارای انواع مختلفی نظیر هوایی و زمینی می باشد.‌ که قیمت تور هوایی نسبت به انواع دیگر آن بیشتر است. با استفاده از این تور ها می توان با یک تیر دو نشان زد می توان سفر زیارتی و تفریحی را تجربه کرد. این تور ها دارای مزایای متنوعی می باشد که با توجه به این مزیت ها می توان یک سفر خوب را تجربه کرد.